BURGERY

Stawiamy na klasę i jakość podawanego mięsa. Do przygotowania burgerów wykorzystujemy sezonowaną wołowinę od najlepszych producentów.

Złota bułka przesmarowana autorskim sosem w różnych odsłonach i dopasowane warzywa, ale sekret tkwi w sercu burgera. Za wyjątkowy i niezwykły smak całości odpowiada specjalnie dobrana sezonowana wołowina.

100% sezonowanej wołowiny!

Zobacz pełne menu restauracji Beef&Rock w Karpaczu

Restauracja Beef & Rock - Karpacz IconRestauracja Beef & Rock - Karpacz

Konstytucji 3-ego Maja 51A, Karpacz

4,7 757 reviews

 • Avatar M J ★★★★★ 10 miesięcy temu
  😋pyszne, bardzo fajna obsługa.
 • Avatar Monika D ★★★★★ rok temu
  Miła obsługa, nowoczesny industrialny wystrój, burgery palce lizać.
 • Avatar Paweł Smejda ★★★★★ rok temu
  Bardzo dobry adres dla miłośników steków i wołowiny. Stek nie tylko dobry ale najtaniej ze wszytkich restauracji w okolicach, w których podają steki nadające się do spożycia. Dobrą opcją jest stek dla kilku osób z możliwością dopiekania na gorącym kamieniu. Były też żeberka rozpływające się w ustach. Dla wegetarian jest też specjalny burger z serem i sałaty oraz zestaw kiszonych warzyw. Ceny jak na … czytaj jakość dań całkiem umiarkowane.
 • Avatar kryspis11 ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Bardzo dobre jedzenie i obsługa. Warto!

Beef&Rock – Restauracja w Karpaczu

Postanowiliśmy, że spróbujemy zrobić wszystko na swój sposób i efekt przerósł oczekiwania. Udało nam się opracować kilka świetnych przepisów, które polegają na łączeniu określonych części wołowiny w taki sposób, by nawet mięso wyciągnięte z burgera stanowiło nie lada gratkę dla fanów czerwonego mięsa. Stawiamy na jakość mięsa i pozostałych składników, oddajemy na Państwa talerze, to co najlepsze! Restauracja Beef&Rock w Karpaczu.

steakhouse Beef&Rock - prezent voucher
steakhouse Beef&Rock - prezent voucher