STEKI

Restauracja stawia na klasę i jakość podawanego mięsa. Nie patrzymy na obecne standardy – tworzymy nowe trendy. Szukamy najlepszych połączeń smakowych.

Restauracja Beef&Rock w Karpaczu wychodzi do Państwa z ciekawą, jak sądzimy, propozycją. Chodzi o pewnego rodzaju doświadczenie dla tych, którzy pragną spróbować najwyższej jakości wołowiny o różnych stopniach wysmażenia. Na życzenie podamy kamień z lawy wulkanicznej rozgrzany do temperatury 350 stopni C. To pozwoli na doskonałą zabawę i kulinarną przygodę.

Kamień z lawy wulkanicznej rozgrzany do 350 stopni

Prywatnie jesteśmy wielkimi fanami steków i tą pasją się dzielimy w Restauracji Beef&Rock w Karpaczu. Na profilu @beefandrock pokazujemy nasze zmagania z poskramianiem różnych rodzajów wołowiny i staramy się dokładnie opisywać, co wynika z naszych testów. Choć powyższe menu pokazuje jedynie wycinek wszystkich prób, to odwiedzający RESTAURACJĘ systematycznie dostrzegą rotację tych pozycji. Najlepsza wołowina jest skarbem i tak też go prezentujemy. Bogactwo smaków jest nieporównywalne z żadnym innym mięsem, a mnogość sposobów podania i sezonowania daje ogromną paletę zadowolenia. Smacznego!

Co i gdzie zjeść w Karpaczu? Pełne menu zamieszczamy poniżej.

Zobacz pełne menu restauracji Beef&Rock w Karpaczu

Restauracja Beef & Rock - Karpacz IconRestauracja Beef & Rock - Karpacz

Konstytucji 3-ego Maja 51A, Karpacz

4,7 757 reviews

 • Avatar Kapitan Sernik ★★★★★ rok temu
  Jestem zachwycona zarówno obsługą, jak i samymi podanymi daniami! Sezonowa wołowina najwyższej jakości! Nie 100% a 200%! Wnętrze i panująca w lokalu atmosfera, w połączeniu ze świetnymi hitami rockowej muzyki tworzą niesamowite przeżycia i wspomnienia! Pani Kelnerka wielce uprzejma, dbająca o szczegóły! Pierwsza klasa, jeżeli zahaczycie o Karpacz to nie zapomnijcie wpaść do najlepszej burgerowni! Palce … czytaj lizać!
 • Avatar Grzegorz Krzesniak ★★★★★ rok temu
  Steki świetne! Hamburgery też rewelacyjne!
 • Avatar Fernanda Concatto ★★★★★ rok temu
  Alternative burger and 100 days aged ribeye. Just perfect! Staff was super too.
 • Avatar Recepcja Szczecin ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Super wołowina! Super obsługa! Super miejsce! Pyszne hamburgery. Jeszcze lepsze steki!

Wołowina najwyższej jakości i starannie wyselekcjonowana specjalnie dla restauracji Beef&Rock w Karpaczu. Najlepsze steki powstają właśnie tutaj.

steakhouse Beef&Rock - prezent voucher
steakhouse Beef&Rock - prezent voucher