STEKI

Restauracja stawia na klasę i jakość podawanego mięsa. Nie patrzymy na obecne standardy – tworzymy nowe trendy. Szukamy najlepszych połączeń smakowych.

Restauracja Beef&Rock w Karpaczu wychodzi do Państwa z ciekawą, jak sądzimy, propozycją. Chodzi o pewnego rodzaju doświadczenie dla tych, którzy pragną spróbować najwyższej jakości wołowiny o różnych stopniach wysmażenia. Na życzenie podamy kamień z lawy wulkanicznej rozgrzany do temperatury 350 stopni C. To pozwoli na doskonałą zabawę i kulinarną przygodę.

Kamień z lawy wulkanicznej rozgrzany do 350 stopni

Prywatnie jesteśmy wielkimi fanami steków i tą pasją się dzielimy w Restauracji Beef&Rock w Karpaczu. Na profilu @beefandrock pokazujemy nasze zmagania z poskramianiem różnych rodzajów wołowiny i staramy się dokładnie opisywać, co wynika z naszych testów. Choć powyższe menu pokazuje jedynie wycinek wszystkich prób, to odwiedzający RESTAURACJĘ systematycznie dostrzegą rotację tych pozycji. Najlepsza wołowina jest skarbem i tak też go prezentujemy. Bogactwo smaków jest nieporównywalne z żadnym innym mięsem, a mnogość sposobów podania i sezonowania daje ogromną paletę zadowolenia. Smacznego!

Co i gdzie zjeść w Karpaczu? Pełne menu zamieszczamy poniżej.

Zobacz pełne menu restauracji Beef&Rock w Karpaczu

Restauracja Beef & Rock - Karpacz IconRestauracja Beef & Rock - Karpacz

Konstytucji 3-ego Maja 51A, Karpacz

4,7 1 129 reviews

 • Avatar Dani Ol ★★★★★ 2 lata temu
  Byliśmy fanami steków u Petiego. Teraz trafiliśmy tutaj. Nie zawiedliśmy się. Szkoła Petiego i smak steków niezawodne. Było miło, ładnie no i smacznie. Mięsko palce lizać. Naprawdę pychota. Bardzo miła … czytaj obsługa znająca się na rzeczy. Potrafiąca doradzić. Spędziliśmy cudownie smaczny wieczór. Jedno tylko ale mam. Trochę brak mi rockowego charakteru w lokalu. Ale to tylko to.Byliśmy fanami steków u Petiego. Teraz trafiliśmy tutaj. Nie zawiedliśmy się. Szkoła Petiego i smak steków niezawodne. Było miło, ładnie no i smacznie. Mięsko palce lizać. Naprawdę pychota. Bardzo miła obsługa znająca się na rzeczy. …Więcej
 • Avatar Arkadiusz Wierzyk ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Najlepsze steki w Karpaczu i okolicy 😁 Drugi raz tu jedliśmy i drugi raz jedzenie pierwsza klasa. Tomahawk 🥩 dopiekany na gorącej płycie to nieziemskie doświadczenie kulinarne. Do tego super obsługa z … czytaj dużą wiedzą na temat serwowanych potraw. Całości dopełnia klimatyczna muzyka. Polecam 👍😎Jedzenie: 5/5  |  Obsługa: 5/5  |  Klimat: 5/5 …Więcej
 • Avatar magda rudzka ★★★★★ 3 tygodni temu
  Bardzo polecamy a dlaczego:1. Jedzenie bardzo dobre, zamówialiśmy żeberka, burgera, stek i pierś kurczaka z frytkami wszystko pyszne.2. Bardzo szybko zaserwowano potrawy, dla wszystkich osób jednocześnie.3. … czytaj Bardzo miła i fachowa obsługa, doradza przy wyborze potraw.4. Po czwarte i najważniejsze obsługa przyjazna osobą ze spektrum autyzmu, na naszą prośbę dostaliśmy stolik w bardzo ustronnym miejscu i zgaszono muzykę ( ale muzyka też bardzo na poziomie 😉 )Bardzo dziękujemy, na pewno wrócimy.
 • Avatar Tomasz Rudnik ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Na wejściu wita Nas uśmiechnięty kelner. Jedzenie przygotowane z bardzo dobrej jakości składników. Poprostu niebo w gębie, cud miód dla podniebienia. PetardaJedzenie: 5/5  |  Obsługa: … czytaj 5/5  |  Klimat: 5/5 …Więcej

Wołowina najwyższej jakości i starannie wyselekcjonowana specjalnie dla restauracji Beef&Rock w Karpaczu. Najlepsze steki powstają właśnie tutaj.

steakhouse Beef&Rock - prezent voucher
steakhouse Beef&Rock - prezent voucher